İzleyiciler

12 Mart 2012 Pazartesi

FlorMar Ganimetleriii!!!!!!! ;)

Öncelikle belirtmem gerekir ki Flormar Kendini gerçekten çok yeniledi.. Artık eskisine nazaran daha kaliteli ürünleri var.. Daha sonrada belirtmem gerekir ki eğer Ankaradaysanız ve Flormar alacaksanız sadece ve sadece Batıkent GİMSA'ya gidin. Çünkü birazdan duyacağınız fiyatlara inanamayacaksnızz :)
Ayrıca ürünlerin arkasında son kullanma tarihleride yazıyor.. sevdim!
Evime çok uzak olmasına rağmen Gimsaya giderim.. Çünkü Koton,lcw ürünleride orda cok uygun dipnot olarak beliirteyim :) (fotolar yine puslu olmuş:( )


Farlar: 3.90 tl Pudra: 2.99 tl Lip Gloss: 2.99 tl


No: 15 = Bu farı çok severek aldım. Krem rengi içinde altın ışıltıları var. Yapısı yumşak. Pigmentasyonu güzel. Ama çok kalıcı diyemiycem. Bazla desteklenmesi gerek. Birde göz kapağı çizgisine doluyor :( Kontrol etmek gerek ara sıra.Kireç Beyazı no: 25


Bunun yapısı biraz daha sert. Tek sürüşte rengini vermiyor. Dalga dalga kalıyor ama fırçaya daha bol aldığınızda istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz. Ben kaşa altın sürmek için kullanıyorum sorun olmuyor :)


Favorim olan zümrüt yeşili no: 13


Gözlerim yeşil olduğu için yeşil makyajı seviyorum :) Bu farın yapısıda çok güzel sürümüde. Kalıcılığı diğerlerine göre daha iyi. İçinde yansımalarıda var. Çok sevdim o yüzden :)
Pretty Compact Pudra no: 194. Bu renk bana hiç uygun olmasada kontör yapmak için falan kullanırım diye aldım. Bi standa sadece bu rengi koyup 2.99 tl de fiyat vermişler hemen kaptım bende :)

SuperShine no:120. Yine 2.99 tl ye aynı standa koymuşlar bunuda rujlara ışıltı katarım diye aldım :)Oldukça pırıltılı güzel bir gloss. Fırçasıda kolay kullanım için ideal :)

Ayrıca birde Kaş kalemi almıştım. Oda 2.99 tl. Ama resmini çekmeyi unutmuşum..

Şimdii Şöylekiii Bu ürünleri normalde baktığımda gloss: 12.99 tl, pudra 12.99 tl farlarda 9 tl falan. Ben yarısından daha az bir fiyatla almış olmam şaşırtıcı :) hatta aldıklarımız 20 tl yi geçince bir de şu supershine gloss'un koyu pembesi hediyeymiş ama bana vermemişler :(

Ayrıca pretty serisi rujlar 3.90 tl
Parfümleride 9.90 tl olması lazım.. Ayy çok ucuzlarrr :)


Bu tokada 1.25 tl olunca sepette buluverdi kendini :)


4 yorum:

undenied dedi ki...

çok uyguna almışsın.neden bu kadar ucuz? güle güle kullan cnm.

REÇELİM dedi ki...

o kiki yeşil fara bayıldım bende yeşil gözlü olduğumdanmıdır nedir yeşil renklere özel bir ilgi duyarım her zaman bunlar çok güzel sedefli oluşları harika parlak parlak süper...:)
güle güle kullan canım sevgiler...

KOVA KADINIYIM BEN dedi ki...

kesınlıkle katılıyorum guzellık
gımsadan alınır flormar
iki uc katı nerdeyse allıklar ozellıkle kıokslarda

gule gule kullan hepsini sür sürüştür oh missssssssss

betty boop dedi ki...

** undenied; gimsa öyle süründen kazanma mantığında :)

** reçelim; daha güzeli senin olsun :)

** kova kadını bu gimsa fizanda da olsa gidilir ne diyim :)

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...