İzleyiciler

14 Kasım 2011 Pazartesi

Flormar Oje Kurutucu Sprey...

Bu spreyden beklentilerim oldukça fazlaydı hatta standdaki kız kurutmazsa getirin diye geyik bile yaptı :) Aslında sevdimde, kokusu fresh limonlu bi koku. İlk sıktığınızda -ki ben baya yakından sıkıyorum- buz gibi oluyor parmaklar, hafif parlaklıkta veriyor ama 30 saniyede kurutmuyor :( Gnelede koyu tonlarda oje sürdüğüm için de kurutma süresi uzuyor. Ama açık renklerde olanalrı daha kolay kurutuyor.

Hepimizin acelesi var malum :) Ben isterimki evden çıkmadna makyajım kıyafetim hazrı olunca en son aşama ojemide süreyim, çünkü fikirler değişiebiliyor :) 10 dk içinde pıt diye kurusun bulaşmasın iz olmasın :) İş hayatından vakit olmayınca akşma yatmadan sürüyorum ojeyi bu spreyide sıksam gece iz oluyor tırnaklarımda :S (ıyk!)

Bu kocaman şişe yerin bi ufak boyunu alsaydım keşke dedim sonra :( Ama yinde tavsiye ederim. çünkü ojenin ömrünü arttıryor. Sadece bu yüzden bile kullanılabilir.
zaten 8.90lt (hafızamı seviyorum :) )

Denemek gerek :)
Böyle sıkar sıkmaz anında kurutan çok güçlü oje kurutucu için önerilerinizi bekliyorum :)O je kurutmada japon yapıştırıcısı etkisi istiyorummmmm :)

7 yorum:

Makyaj Defteri dedi ki...

bu spreyi sıktıktan hemen sonra soğuk suya tut ellerini 1 dk kadar. sonra tırnaklarını hafifçe kurulayıp spreyi tekrar sık. çok daha fazla etkili oluyo. zira tek başına hiç bir işe yaramıyo bu spreyler. : )

ps. bir de yorumlardan kelime doğrulamayı kaldırırsan daha fazla yorum alacağına inanıyorum. sevgiler. ^.^

betty boop dedi ki...

kelime doğrulama varmıydı hiç dikkat etmedim.. hemen kotnrol ediyorum cnm teşekkürler :)

FidoLand dedi ki...

çok iyiymiş,sırf oje geç kuruyor diye akşamları oje sürmüyorum çünkü ne kadar beklersem bekleyeyim tırnaklarıma çıkan bilumum çarşaf,yastık izini sevmiyorum :)ben de bundan bi tane alıp,deneyeyim hemen :)

betty boop dedi ki...

o izlerrrr gerçekten fenalar :) küçük boyunu deneme amaçlı alabilirsin :)

Healt_Mens dedi ki...

bu da güzel bir ürün fakat oje kurutucu makine var.http://www.evinden.net/oje-kurutucu-659-tl

madri dedi ki...

Ben siktim 30 dk oldu daha kurumadi flormar krutucu sprey su gbi hic bir ise yaramiyir bebce

madri dedi ki...

Flirmar oje kurutcu su gbi yarim saatr kurtmadi kaziklandim

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...